به نام خدا پویانماییهای ایرانی

در این وبلاگ به انیمیشن ها و نرم افزارهای ایرانی میپردازیم

به نام خدا پویانماییهای ایرانی

در این وبلاگ به انیمیشن ها و نرم افزارهای ایرانی میپردازیم

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

۲۷
مهر
این فیلمی که برای دانلود میذارم ایرانی نیست اما اونطوری که از صدا و سیما دربارش فهمیدم، درباره یک ایرانی ساخته شده، اما در فیلم بجای کشور ایران از یک نام دیگه ای استفاده شده (یک کشور فرضی). البته این را یک ایرانی گفته است.
بیاید بببینید چطوری یک ایرانی از پس تحریمها بر میاد!
دانلود کنید

نکته: ممکنه بخاطر حجم فیلم، بعدا از روی هاستم بردارم.
  • صابر سبحانی
۲۷
مهر

در قالب پوستر اولیه فیلم ؛

کاراکترهای انیمیشن سینمایی "فیلشاه" رونمایی شد + پوستر

فیلشاه

در توضیح اولیه این انیمیشن آمده است: "در جنگلی در آفریقا رئیس گله فیل ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما...

به گزارش «نسیم آنلاین» ، کاراکترهای انیمیشن جدید و جذاب گروه «هنر پویا» در اولین پوستر رسمی این انیمیشن رونمایی شد.

«فیلشاه» جدیدترین محصول گروه «هنر پویا» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری است که با اتمام مراحل مدلسازی کاراکترها و طراحی استوری ریل، مدتی ست وارد فاز تولید شده و قرار است برای نخستین بار در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر رونمایی شود. امروز برای نخستین بار از کاراکترهای جذاب این انیمیشن در قالب اولین پوستر این فیلم رونمایی شد.

«فیلشاه» قصه بچه فیلی به نام «شادفیل» است که بسیار دست و پا چلفتی است. در توضیح اولیه این انیمیشن آمده است: "در جنگلی در آفریقا رئیس گله فیل ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می ‌شود... ."

شایان ذکر است گروه «هنرپویا» اولین کنسرسیوم فرهنگی هنری در بخش خصوصی است که توسط موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوک افلاکیان با شعار "فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید" پایه گذاری شده و در اولین قدم نیز انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را با همین شعار در سینماهای کشور عرضه کرد و توانست با فروش ٥ میلیارد تومانی عنوان سومین فیلم پربیننده سال 94 را از آن خود سازد.

  • صابر سبحانی
۱۹
مهر

نماهنگ ظهر عطش با صدای محسن چاوشی


دریافت
حجم: 18.6 مگابایت

  • صابر سبحانی
۰۶
مهر

ببخشید دوستان درگیر خیلی کارها بودم و مشغله هایم زیاد شده بودند و مطلبی هم برای عرضه در وبلاگ دم دست نداشتم برای همین خیلی وقت بود مطلب نگذاشتم.
پس لطفا عذرخواهی من رو بپذیرید، نمیدونم باز هم میتونم یا نه اما میخواهم که مطالب جدیدتری در بلاگ قرار بدهم.
با تشکر از همه و آقا پژمان عزیز :)

  • صابر سبحانی